Kto, čo a prečo?

Ďalší nudný knižný blog?

Snáď nie. My štyria – rozumej Fazi, Judit, Sašenka a Triss – sme si povedali, že sme znudení k smrti, a už nám prach sadá na klávesnice a pavučina obrastá naše prstíky. A chceme ísť do niečoho nového.

Stretli sme sa veľakrát, ale na každej fotke sa furt aspoň jeden z nás tváril ako totálny krepôň, takže sme to vyriešili takto jednoducho :)

Stretli sme sa veľakrát, ale na každej fotke sa furt aspoň jeden z nás tváril ako totálny krepôň, takže sme to vyriešili takto jednoducho 🙂

Všetci sme to skúsili na vlastných blogoch, ale keďže starneme a už nemáme takmer žiaden voľný čas a píšeme už len keď nás múza vykopne až na mesiac, alebo nás niekto brutálne naštve… aj vtedy to miliónkrát prepisujeme a nakoniec nepostneme online. Tak sme si povedali, že to skúsime spolu.

Faziho poznáte hlavne z GoodReads alebo z jeho skapínajúceho blogu. Judit to tiahne u seba na MAWOBe a na GoodReads a vo svojich krásnych 27-rokoch je už taká polovyhoretá. Sašenka už prežíva len na GoodReads. A Triss sa pokúsila vstať z mŕtvych na svojom blogu, no zostala z nej už len zombia.

Ideme to skúsiť tiahnuť spolu, lebo chceme aj ostatných zatiahnuť do našich búrlivých a vtipných a nekonečných debát, ktoré máme na rôznych komunikačných kanáloch.

Čo od tohto očakávame? Že sa poriadne nakopneme, budeme sa navzájom podporovať a nakoniec začneme viac písať. Lebo čítame toho namrte, a chceme o tom aj hovoriť! A štyria to snáď utiahneme lepšie ako každý po jednom.

Chceme ďalej čítať, chceme sa o tom viac deliť, viac o tom písať. O všetkom možnom, ale hlavne o tom, čo sa nám páči.

Do skorého čítania!

Fazi, Judit, Sašenka a Triss

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s