O nás

Kto sme?

Triss – panebože, ja som prvá? (a pritom sme sa dohodli, že pôjdeme podľa abecedy…). Som Triss s dvomi s, na rozdiel od Tris z Divergencie. Čítam na 80% to, čo Judit, lebo svoj voľný čas trávime tým, že si odporúčame knihy. Čiže 80% romantika, zvyšných 20% sú knihy, pre ktoré ma nadchne Fazi a Saška a kombinácia fantasy s klasikou.

Sašenka – jemne švihnutá, väčšinou priateľská a hlavne milovníčka kníh. Čítam takmer všetko čo mi príde pod ruku a čo mi nanútia tuto moji kamaráti. Či už detské, YA, dospelácke, fantasy, sci-fi, romantika. Stačí keď mi zaručia, že ej to dobré. Tak som našla neuveriteľné poklady!

Judit – Judit tu nie je. Po zaznení zvukového signálu jej zanechajte odkaz. (svoj životný príbeh doplním hneď, ako to bude možné)

Fazi – mhm… šalený editor; buď čítam extrémne veľa, alebo vôbec nič; doma mám tlustého kocúra; čitateľská uchýlka – knihy pre chalanov a napísané chalanmi; a inak… nenávidím teplo! (edited by Triss: inak Fazi fakt nenávidí teplo, nie len teraz, keď je vonku 37 stupňov)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s